Jak si užít festival

Jak si užít festival

VSTUP NA AKCI A REZERVACE

► vstup na všechny festivalové akce je zdarma
► na přednášky a další akce doprovodného programu je většinou nutné rezervovat si místo
► své místo si rezervujete v sekci Program po rozkliknutí konkrétní akce
► doporučujeme vyhledávat v programu co nejpodrobněji pomocí filtrů
► v případě, že má daná akce již naplněnou kapacitu, sledujte, zda se neuvolní místo (obvykle 3–1 dny předem), několik míst se taktéž uvolní cca 5 minut před začátkem akce (tato místa nelze garantovat předem)

MÍSTO KONÁNÍ A ZÁZNAMY

► festival se koná prezenčně zejména v budově Akademie věd ČR na Národní v Praze, část programu probíhá také na půdě partnerských institucí a online
► z části přednášek Týdne mozku bude pořízen videozáznam, který bude po skončení festivalu umístěn v sekci Záznamy na webu
► V budově Akademie věd ČR je k dispozici bezbariérový vstup. O vaší návštěvě nás prosím informujte předem, abychom na čas Vaší návštěvy zajistili obsluhu plošiny.

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dostanu se na přednášku, i když je už obsazená?

V případě, že má daná akce již naplněnou kapacitu, sledujte, zda se neuvolní místo (obvykle 3–1 dny předem). Několik míst se taktéž většinou uvolní 5 minut před začátkem akce (tato místa nelze garantovat předem).

Je v budově Akademie věd ČR na Národní bezbariérový vstup?

Ano, v budově je k dispozici plošina. O vaší návštěvě nás prosím informujte předem, abychom na daný čas zajistili obsluhu plošiny.

Kam si mohu odložit své věci?

V předsálí v druhém patře budovy AV ČR na Národní je nehlídaná šatna. Kabáty si můžete odložit také na věšácích umístěných přímo v sálech.
Do budovy není povoleno nosit velká zavazadla. Na půdě partnerských institucí záleží vždy na možnostech daného prostoru.

Jsou k dispozici úložné prostory na kočárky či koloběžky?

Budova Akademie věd ČR na Národní bohužel takovým prostorem nedisponuje. Kočárky nebo koloběžky lze ponechat za vstupními dveřmi do budovy pod schody, tento prostor však není hlídaný. Na půdě partnerských institucí záleží vždy na možnostech daného prostoru.

Je zde bistro, kde se mohu najíst?
V přízemí budovy AV ČR na Národní je bistro, ve kterém si můžete ve všední dny do 16:30 zakoupit drobné studené občerstvení. Nejpozději den předem je rovněž možné objednat teplé obědové menu na webových stránkách bistra. Více informací zde: https://www.bistro-narodni.cz/cs/.  

 

MÁTE DALŠÍ DOTAZY?

► napište nám na festival@tydenmozku.cz nebo přímo kontaktujte organizátory festivalu